Masáže – popis a ceník

Klasická regenerační masáž

60 min/ 90 min/ 120 min [950,- Kč/ 1450,- Kč/ 1850,- Kč]

Uvolňuje napjaté svalstvo jednotlivých partií těla, odstraňuje jeho ochablost, ztuhlost, mírní bolesti a přispívá k celkové tělesné i duševní relaxaci. Dochází tak nejen k celkové regeneraci těla, ale i posílení imunitního systému, zlepšení prokrevení jednotlivých partií a aktivaci lymfatického systému. Masáž je výborná i k odstranění únavy, stresu a doporučuje se i po náročném sportovním výkonu. Tento druh masáže může být prováděn na celém těla nebo pouze na problematických částech, kterými bývají zejména šíje a záda. Pravidelným promasírováváním těla a nejvíce namáhaných partií je možné předcházet vážným zdravotním problémům.


Relaxační masáž

60 min/ 90 min/ 120 min [950,- Kč/ 1450,- Kč/ 1850,- Kč]

Nechte se unášet jemnými dotyky s pocitem hluboké relaxace a odpočinku. Relaxační masáž zregeneruje jak Vaše tělo, tak i mysl. Odplaví z Vás nahromaděný stres, uvolní napětí v jednotlivých partiích těla a načerpáte novou energii do dalších dnů.


Antistresová masáž hlavy

30 min/ 60 min [550,- Kč/ 950,- Kč]

Je bezolejová masáž pocházející z indické ajurvédské medicíny staré více než tisíc let. Masáží hlavy, postupující k zádům, ramenům až rukám, se úžasně uvolňuje napětí v těchto partiích. Pokožka hlavy se prokrví, odstraní se tíha z ramen, namáhaných rukou, bolesti hlavy a očí, bolesti krku i šíje a zlepšuje se i kvalita vlasů. Pomáhá také k prokrvení mozku, lepšímu soustředění, nastartování metabolizmu a odplavení stresu. Při této masáži ucítíte úžasnou lehkost a uvolněnost.


Liftingová masáž obličeje a dekoltu

30 min/ 60 min/ 90 min [700,- Kč/ 1200,- Kč/ 1700,- Kč]

Liftingová masáž pomocí speciálních manuálních technik s ihned viditelným omlazujícím účinkem. Velmi příjemná relaxační masáž podporující tvorbu kolagenu a zlepšující elasticitu pleti. Vyhlazuje nerovnosti pokožky, dochází k intenzivní hydrataci a aktivaci lymfatického systému. Při masáži se používají čistě přírodní velice účinné produkty s vysokými hydratačními a vyhlazujícími účinky. Kvalita pokožky obličeje i dekoltu je hlavním ukazatelem věku, proto je důležité jí věnovat náležitou péči.