Jaký wellness balíček je ten pravý?

irelaxstudio

Plánujete s kamarádkou, přítelem nebo maminkou navštívit wellness, ale ztrácíte se v široké nabídce relaxačních balíčků? Pomůžeme vám vybrat ten pravý.

Pro milovníky bublinek

Pro milovníky bublinek je v nabídce relax v hydromasážní vaně. Dvě hodiny v hydromasážní vaně tělo dobře prohřeje a uvolní svaly. Celý rituál probíhá v útulném prostředí našeho studia za světla svíček. A bublinky si můžete dopřát i v podobě sektu, který je v ceně. Už se těšíte? Rezervujte si datum.

Upusťte páru v sauně

Už jste slyšeli o infrasauně? Není v ní pára a dokonce ani takové horko. Je vhodná pro každého i pro zaručené odpůrce parních saun. Infrasauna má několik benefitů na lidské tělo. Ten pocit po saunování je zkrátka nepopsatelný. Saunovat se navíc pro zvýšení účinku máme pravidelně. Už jste tento týden byli v sauně? Rezervujte si u nás termín.

All in

A co když chcete zkusit všechno? Vytvořili jsme speciální balíčky pro dvě osoby, které obsahují hydromasážní vanu, infrasaunu a dokonce relaxační masáž na přání. Balíček opět obsahuje láhev sektu a menší občerstvení. Je to také ideální forma dárku pro vaši drahou polovičku nebo jako překvapení pro kamarádku. Užijte si až pět hodin ničím nerušený relax v soukromí našeho studia. Nabízíme dokonce i ubytování na dvě noci.

Klasika pro dva

Nejoblíbenější balíček pro dva s hydromasážní vanou a infrasaunou je rychlá a zaručená volba, kterou nic nezkazíte. Pokud si chcete užít romantický wellness relax sáhněte po našem speciálním balíčku s lahví sektu.

Speciální služby?

To pro nás není žádný problém. Chystáte rozlučku se svobodou nebo chcete speciální výzdobu? Zavolejte nám a my vám připravíme v rámci možností relax na míru.